Děkuji za info, tedy se objednám.
Dobrý den Zuzano,
Bohužel Vás nepotěším, v současnosti přijímáme objendávky na přestavbu na cca 2 týdny do předu. Pro domluvu konkrétního termínu doporučuji telefonický kontakt s naší přijímací kanceláří na tel. 777 30 50 80. Vozidlo by u nás bylo podle domluvy 1-2 dny.
S pozdravem Ivan Vodička
Dobrý den, chtěla jsem se informovat, zda-li by jste měli tento týden čas na namontování lpg do felicie 95 rok, monovstřikování, 50Kw,a to zhruba ve čtvrtek a jak dlouho by to trvalo.
Dobrý den Jirko,
Doporučil bych Vám přestavbu za použití sekvenčního vstřikování BRC Sequent24, cena přestavby je 31.000,- Kč.
S pozdravem Ivan Vodička
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na cenu přestavby pro Roomster 1,2 51kw rv 2009. Jakou variantu byste doporučil? Jezdíme cca 25 000km/rok. Děkuji
Dobrý den Tome,
Vámi uvedený motor se používal např. v Citroenech Xsara nebo Berlingo v letech 2000-2005. Tento motor není uveden v žádném nám dostupném seznamu „vozů ve ventilovém ohrožení“. Ale záleží také na provozních podmínkách a zatížení motoru. Například v montáži do tohoto vozu: <a href="http://neptun-harfa.cz/Berlingo/3325.html">neptun-harfa.cz/Berl…</a> (Vámi udávaný motor NFU) jsme přimazávání použili. Tyto vozy jezdí na LPG bez problémů. Například toto uvedené Berlingo jsme montovali v 09/2010, a v lednu 2011 jsme provedli předepsanou revizi LPG systému, žádný problém jsme neřešili, vícekrát se tu vozidlo neobjevilo. Tolik ve stručnosti k Vašemu dotazu, s pozdravem Ivan Vodička.
Dobrý den Ivo,
V současnosti máme zhruba na dva týdny dopředu obsazeno. Pro domluvu typu zařízení event. dalších podrobností i termínu přestavby Vašeho Fordu Fusion doporučuji telefonicky kontaktovat naši přijímací kancelář na tel. 777 30 50 80.
S pozdravem Ivan Vodička
Dobrý den, rád bych znal Váš názor na nutnost přimazávání ventilů u motoru Citroen-Peugeot typ NFU 1,6 16V 80kW? Případná zkušenost z montáží, počet motorů s a bez přimazávání + nějaké problémy těchto motorů s provozem LPG. Děkuji za odpověď.
Jaké máte v současné době čekací lhůty k objednání? Kdy nejdříve mohu mít LPG ve voze namontován? Za informaci děkuji.
Dobrý den Ivo,
Forda Fusion s motorem 1,4 o výkonu 59 kW z roku 2009 přestavujeme se systémy sekvenčního vstřikování plynné fáze LPG. Jako nejlevnější varianta z naší nabídky připadá pro Váš vůz v úvahu typ AC Stag 300 Plus. Cena pro přestavbu s tímto systémem je 28.000,- Kč. Dále bych doporučil použití aditivace Flash Lube Valve Saver pro ochranu ventilů a ventilových sedel s cenou 2.400,-Kč.
S pozdravem Ivan Vodička